Kuchyňa COMFORT - EKOINTERIER
Kuchyňa COMFORT
Kuchyňa COMFORT
Kuchyňa COMFORT
Kuchyňa COMFORT
Kuchyňa COMFORT
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa COMFORT

Táto kuchyňa má rovnaký jednoduchý čelný profil dvierok ako napríklad modely ELITE alebo LINE. Rozdielnosť je na prvý pohľad predovšetkým nenápadnou dlhou úchytkou v hrane dvierok. Ideálny model pre tých, ktorý si prajú čistý symetrický design, ale nechcú sa vzdať úchytky samotnej.

 

TÓN V TÓNE / Už nejakú dobu je veľmi moderné kombinovať laky s drevom. Veľmi častá je kombinácia biela vs. drevina. My sme zašli ďalej a ukazujeme, že je možné skĺbiť aj podobné tóny a teda tmavší lak a farbu dreva, do krásneho celku.

TMAVÁ ÚCHYTKA / Tmavý odtieň je vskutku netradičný, pričom dokáže vytvoriť zaujímavý detail. Biela pracovná doska je na tomto modely jediným svetlým prvkom.

JEMNÉ NIKY / Tenké dyhované niky v atypických úrovniach a veľkostiach dali kuchyni nový nádych. Rozbíjajú prípadný pocit „monolitu“ a ponúkajú priestor pre obľúbené predmety. Všimnite si taktiež netradičného a preto veľmi pôsobivého rozdelenia materiálu v obklade.

JEDÁLEŇ / Do našich kuchýň vyrábame aj jedálenské stoly. Či už sú to typizované alebo atypické na zákazku. Vyrobíme akýkoľvek nábytok pre celý váš interiér, tzv. INTERIOR CONCEPT.

 

Zobrazené prevedenie: lak mocca lesk / dyha dub rustikal šedý

Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálových prevedeniach.

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedení dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriach: dýha, lak, lamino, sklo a fólia s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.