Kuchyňa ELITE - EKOINTERIER
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa ELITE

Ako deň a noc. Tak môže pôsobiť kontrast bieleho a čierneho laku HANÁK PREMIUM pri kuchyni na mieru ELITE. Milovníci týchto farieb budú spokojný. Ponúkame neobmedzenú kombináciu farieb laku a dýh.

 

SERVO-DRIVE / Atypický zaguľatený ostrovček je vybavený elektrickými výsuvmi od BLUM. Výsuvy sú naviac elektronicky blokované proti kolízii.

HANÁK INTERIOR CONCEPT /  Radi vyrobíme aj nábytok do jedálne či priľahlej obývacej izby. Náš výrobný sortiment je takmer nekonečný v možnostiach.

PRACOVNÁ DOSKA / Vyberáme tie najlepšie pracovné dosky. Odolné materiály a špecifické riešenia ako napríklad liaty drez z rovnakého materiálu, z ktorého je pracovná doska.

VNÚTORNÉ VYBAVENIE / Nielen z vonku, ale aj vnútri sú naše prémiové kuchyne, luxusné. Okrem obojstranného lakovania prémiovým lakom HANÁK sú skrinky vybavené tými najmodernejšími organizérmi, ktoré uľahčujú a sprehľadňujú prácu.

 

Zobrazené prevedenie: biely a čierny lak – vysoký lesk

Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálových prevedeniach.

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedení dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriach: dýha, lak, lamino, sklo a fólia s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.