Kuchyňa ELITE 2
Kuchyňa ELITE 2
Kuchyňa ELITE 2
Kuchyňa ELITE 2
Kuchyňa ELITE 2
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa ELITE 2

Ako deň a noc. Tak môže pôsobiť kontrast bieleho a čierneho laku HANÁK PREMIUM pri kuchyni na mieru ELITE. Milovníci týchto farieb budú spokojný. Ponúkame neobmedzenú kombináciu farieb laku a dýh.

SERVO-DRIVE: atypický zaguľatený ostrovček je vybavený elektrickými výsuvy SERVO-DRIVE. Výsuvy sú naviac elektronicky blokované proti kolízii.

HANÁK INTERIOR CONCEPT: radi vyrobíme aj nábytok do jedálne či priľahlej obývacej izby. Náš výrobný sortiment je takmer nekonečný v možnostiach.

Pracovná doska: vyberáme tie nejlepšie pracovné dosky. Odolné materiály a špecifické riešenia ako napríklad liaty drez z rovnakého materiálu, z ktorého je pracovná doska.

Vnútorné vybavenie: nielen z vonku, ale aj vnútry sú naše prémiové kuchyne luxusné. Okrem obojstranného lakovania prémiovým lakom HANÁK sú skrinky vybavené tými nejmodernejšími organizérmi, ktoré uľahčujú a zprehľadňujú prácu.

 

Viac ako 1 500 možností

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedenia dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriach: dýha, lak, lamino, sklo a fólia, s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.