Kuchyňa ELITE - EKOINTERIER
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa ELITE

Táto zostava je krásna a netradičná v tom, že spojuje nie dva, ale dokonca tri rôzne dezény! Dva odtiene laku, tmavšia mocca a svetlejší champagne a k nim dekor dreva v prevedení orech corte.

Členitosť: všimnite si členitosti a výraznej symetrie tejto kuchynskej linky. Obzvlášť z čelného pohľadu je to vďaka tenkým nikám doslova hra s líniami. Obklady stien sa totiž zpravidla volia hladké, bez doplnkov a pokiaľ, tak ide najčastejšie o lištové závesné programy.

Organizácia: na druhom obrázku zaujme pracovná doska v antracitovej farbe, ktorá je do celku ideálna, pretože žiadno neprebíja zvolené farby a materiály. Organizácia vnútorného priestoru je v dnešnej dobe skoro nutnosťou. K tomu najlepšie poslúžia šikovné vnútorné organizéry.

Orech corte a laky: v dnešnej dobe sa najviac pracuje s maximálne 2 variantami materiálov alebo farieb v kuchyni. My sme ale zašli ďalej a skúsili sme kombináciu 3 dezénov. Výsledok posúďte sami. Sme presvedčený, že zostava s viac dezénmi je veľmi svieža, originálna a v skutku atraktívna.

Vysoké skrine: je niekoľko spôsobov, ako využiť vnútorný priestor vo vysokých skrinkach a to vďaka vnútornému úložnému systému, ktorý zaručí perfektný prehľad a maximálne využitie priestoru.

 

 

 

 

Zobrazené prevedenie: lamino orech corte /  laky champagne a mocca – lesk. Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálovych prevedeniach. 

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.

Prosíme vás, pred návštevou nášho showroomu si nezabudnite nasadiť ochranné rúško. Ďakujeme. Zobraziť všetky pokyny
Hello. Add your message here.