Kuchyňa ELITE - EKOINTERIER
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa ELITE

Táto zostava je krásna a netradičná v tom, že spojuje nie dva, ale dokonca tri rôzne dezény! Dva odtiene laku, tmavšia mocca a svetlejší champagne a k nim dekor dreva v prevedení orech corte.

 

ČLENITOSŤ / Všimnite si členitosti a výrazne symetrie tejto kuchynskej linky. Obzvlášť z čelného pohľadu je to vďaka tenkým nikám doslova hra s líniami. Obklady stien sa totiž spravidla volia hladké, bez doplnkov a pokiaľ, tak ide najčastejšie o lištové závesné programy.

ORGANIZÁCIA / Na druhom obrázku zaujme pracovná doska v antracitovej farbe, ktorá je do celku ideálna, pretože žiadno neprebíja zvolené farby a materiály. Organizácia vnútorného priestoru je v dnešnej dobe skoro nutnosťou. K tomu najlepšie poslúžia šikovné vnútorné organizéry.

ORECH CORTE A LAKY / V dnešnej dobe sa najviac pracuje s maximálne 2 variantami materiálov alebo farieb v kuchyni. My sme ale zašli ďalej a skúsili sme kombináciu 3 dezénov. Výsledok posúďte sami. Sme presvedčený, že zostava s viac dezénmi je veľmi svieža, originálna a v skutku atraktívna.

VYSOKÉ SKRINE / Je niekoľko spôsobov, ako využiť vnútorný priestor vo vysokých skrinkách a to vďaka vnútornému úložnému systému, ktorý zaručí perfektný prehľad a maximálne využitie priestoru.

 

Zobrazené prevedenie: lamino orech corte /  lak champagne – lesk a lak mocca – lesk.

Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálových prevedeniach.

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedení dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriach: dýha, lak, lamino, sklo a fólia s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.