Kuchyňa ELITE - EKOINTERIER
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
Kuchyňa ELITE
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa ELITE

Sofistikovaný, líniovo čistý model ELITE je skombinovaný kontrastnou tmavou borovicou a svetlým odtieňom champagne. Výsledok je podľa nás exkluzívny.

 

ČISTÝ DESIGN / Model ELITE predstavuje puristický design, ktorý preferuje veľké množstvo zákazníkov. Naozaj jednoduchá zostava, čo sa týka línií ale aj použitých materiálov.

PREDSUNUTÁ SKRINKA / Jeden z hlavných prvkov, ktorý stojí za pozornosť. To je vystúpená skrinka v zostave horných skríň, ktorá je atypicky včlenená a predsadená do popredia. Vytvára tak ľahko futuristický vzhľad kuchyne.

ZABUDOVANÁ ZOSTAVA SKRÍŇ / Vysoké skrine sú vstavané a sú elegantne zarovnané so stenou. Zaujímavý je u nich decentný rám okolo celej zostavy. Objavuje sa aj na regále s nikami.

POLICOVÝ REGÁL / Dominantou kuchyne je vďaka svojej veľkosti, policový regál. Obľúbia si ho tí, ktorí vystavujú osobné predmety na obdiv. Táto policová stena slúži ako designový prvok a kvázi otvára zostavu, inak uzavretých blokov kuchyne.

 

Zobrazené prevedenie: lamino oregonská borovice / lak champagne – mat

Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálových prevedeniach.

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedení dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriach: dýha, lak, lamino, sklo a fólia s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.