Kuchyňa IMPERIAL - EKOINTERIER
Kuchyňa IMPERIAL
Kuchyňa IMPERIAL
Kuchyňa IMPERIAL
Kuchyňa IMPERIAL
Kuchyňa IMPERIAL
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa IMPERIAL

Elegantná kuchyňa s čistými tvarmi a s nádychom luxusu ponúka mimo iné rôzne rozumné riešenia odkladacieho prietoru. Nechajte sa teda hýčkat kuchyňou IMPERIAL.

Spojte kuchyňu s obývacou izbou: a výsledok bude perfektný. Oba priestory spojené do jedného sú trendom doby. Tón v tóne. Skrátka kompaktný celok, ktorý vám budú priatelia závidieť.

Krásná a praktická: to sú prívlastky téjto modernej kuchyne. Obľúbené spojenie dekoru dreva a varianty matného laku je nielen módne. Je aj nadčasové.

Ako skládačka: svoju vysnívanú kuchyňu môžete doplniť jedálenským stolom či konferenčným stolíkom zo sortimentu HANÁK. Skládajte svoj domov ako skládačku, kde diely do sebe zapadajú.

Závesný systém: skvelý pomocník určite oceníte praktický a minimalistický závesný systém pre obklad steny, ktorý ponúka veľké množstvo rôznych doplnkov a úložných miest pre všetky vaše kuchynské pomocníky.

 

 

Viac ako 1 500 možností

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedenia dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriách: dýha, lak, lamino, sklo a fólia, s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.

Prosíme vás, pred návštevou nášho showroomu si nezabudnite nasadiť ochranné rúško. Ďakujeme. Zobraziť všetky pokyny
Hello. Add your message here.