Kuchyňa VERONA
Kuchyňa VERONA
Kuchyňa VERONA
Kuchyňa VERONA
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa VERONA

Túžite po niečom klasickom a nadčasovom zároveň? Ideálnym kompromisom môže byť následujúca kuchyňa na mieru, ktorá v sebe vydarene spája rysy klasického nábytku v modernom prevedení.

Guľaté dvierka: koncové guľaté dvierka sú pre túto kuchyňu typické. Decentnou ozdobou sú aj jemné okrasné stĺpiky.

Polovysoké skrine: sú taktiež veľmi efektné. Vďaka príjemnej výške na nich môžete vystaviť čokoľvek na obdiv. Ukryjete do nich aj spotrebiče.

7vrstvý lak HANÁK: je tou najdokonalejšou povrchovou úpravou. Ponúkame ho v bohatej škále farieb. Prajete si túto kuchyňu v extravagantnej farbe? Vyrobíme ju. Všimnite si taktiež decentných úchytiek alebo efektných podvesných poličiek.

 

 

Viac ako 1 500 možností

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedení dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriách: dýha, lak, lamino, sklo a fólia, s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.

Vážení zákazníci a obchodní partneri, v mesiacoch august – december 2019 prebieha na našom showroome celková rekonštrukcia.
Za účelom skvalitniť nami ponúkané služby. Ospravedlňujeme sa za znížený komfort Vašej návštevy. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Hello. Add your message here.