Kuchyňa COUNTRY - EKOINTERIER
Kuchyňa COUNTRY
Kuchyňa COUNTRY
Kuchyňa COUNTRY
Kuchyňa COUNTRY
Kuchyňa COUNTRY
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa COUNTRY

Nový model kuchyne v odvážnom štýle, tým je model COUNTRY! Už názov napovedá, že táto kuchyňa sa bude hodiť k vidiecky zariadeným interiérom v „country“ bohémskom štýle.

Dub zlatý: medová farba dubu zlatého dodáva interiéru príjemný útulný nádych. Štruktúra tohto drevodekoru je navyše veľmi výrazná. V rovnakom štýle je vyrobený aj jedálny stôl a lavice.

Ozdobný rámček: orámovanie dvierok je veľmi decentné. Jednoduchá úchytka plní praktickú funkciu a nijako neruší vzhľad kuchyne. Všimnite si vnútorný organizér. Je nie len praktický, ale taktiež krásny už na prvý pohľad.

Police a Legrabox: táto zostava je doplnená o jednoduché police na stene, ktoré plnia funkciu úložného miesta a štýlovo sa do kuchyne veľmi hodia. Novinkou sú taktiež inovované zásuvky LEGRABOX, ktoré majú nový dizajn, sú užšie po bokoch, čím sa mierne zväčšuje úložný priestor a majú zvýšenú nosnosť až 70 kg, podľa šírky zásuvky.

Vrchné skrinky: vybrali sme presklenné. Sú možno netradičné, ale práve preto dodali celej kuchyni, ako jediné pomyselne moderný prvok, naozaj svieži nádych.

 

 

 

 

Zobrazené prevedenie: lamino dub zlatý. Túto kuchyňu môžete mať v ďalších materiálových prevedeniach. 

 

 

 

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.

Prosíme vás, pred návštevou nášho showroomu si nezabudnite nasadiť ochranné rúško. Ďakujeme. Zobraziť všetky pokyny
Hello. Add your message here.