Kuchyňa COUNTRY - EKOINTERIER
Kuchyňa COUNTRY
Kuchyňa COUNTRY
Kuchyňa COUNTRY
Kuchyňa COUNTRY
Kuchyňa COUNTRY
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa COUNTRY

Nový model kuchyne v odvážnom štýle, tým je model COUNTRY! Už názov napovedá, že táto kuchyňa sa bude hodiť k vidiecky zariadeným interiérom v „country“ bohémskom štýle.

 

DUB ZLATÝ / Medová farba dubu zlatého dodáva interiéru príjemný útulný nádych. Štruktúra tohto drevodekoru je navyše veľmi výrazná. V rovnakom štýle je vyrobený aj jedálny stôl a lavice.

OZDOBNÝ RÁMČEK / Orámovanie dvierok je veľmi decentné. Jednoduchá úchytka plní praktickú funkciu a nijako neruší vzhľad kuchyne. Všimnite si vnútorný organizér. Je nie len praktický, ale taktiež krásny už na prvý pohľad.

POLICE / Táto zostava je doplnená o jednoduché police na stene, ktoré plnia funkciu úložného miesta a štýlovo sa do kuchyne veľmi hodia. Novinkou sú taktiež inovované zásuvky LEGRABOX, ktoré majú nový dizajn. Sú užšie po bokoch, čím sa mierne zväčšuje úložný priestor a majú zvýšenú nosnosť až 70 kg, podľa šírky zásuvky.

SKRINKY / Vybrali sme vrchné skrinky v presklennom prevedení. Sú možno netradičné, ale práve preto dodali celej kuchyni, ako jediné pomyselne moderný prvok, naozaj svieži nádych.

 

Zobrazené prevedenie: dub zlatý

Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálových prevedeniach.

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedení dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriach: dýha, lak, lamino, sklo a fólia s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.