Naše služby - EKOINTERIER

Naše služby

KOMPLETNÝ INTERIÉR NA KĽÚČ

Interiér na kľúč ponúkame v troch rozličných balíkoch. Je len na vás, ktorý si vyberiete.

Architekt/interiérový dizajnér

Vytvoriť vkusný a jedinečný interiér nie je vôbec jednoduchá záležitosť tak, aby všetko malo svoje miesto, účel a príjemnú atmosféru. Nevytvára sa na jeden deň, ale na niekoľko rokov, preto je dôležité aby ste s ním boli maximálne spokojný.

Pri návrhoch pracujeme s grafickými programami, pomocou ktorých Vám navrhneme interiér. Vidíte ako bude vyzerať nový domov ešte v čase, kedy je možné zmeniť svoje predstavy a rozhodnutia. Dohodnite si termín s našim architektom, ktorý Vám pripraví projekt interiéru.

Inšpirujte sa článkami o interiérovom dizajne v našom blogu.

Profesionálne poradenstvo

Neviete sa rozhodnúť, aký štandard si vybrať do bytu alebo domu? Priamo v predajnom mieste na vás čaká náš interiérový architekt, ktorý vám poradí. Odporučí vám zároveň aké zmeny sa v rámci dispozícií priestorov dajú ešte urobiť. Rozsah zmien závisí od štádia výstavby a samozrejme projektu samotného.

V našich priestoroch sú k dispozícii vzorky interiérových prevedení. Môžete si tak skombinovať rôzne farebné prevedenia materiálov nábytkov, podlahových krytín či dverí.

Montáž

Nechajte montáž nábytku na profesionálov.

Váš nový nábytok Vám privezieme domov a odborne nainštalujeme. Montáž vykonávajú vyškolení pracovníci dlhoročnou praxou. Sú vybavení profesionálnym náradím a vďaka ich skúsenostiam bude montáž pre Vás bezstarostná. Na nami inštalovaný nábytok Vám samozrejme poskytneme záruku a zabezpečujeme aj pozáručný servis.

Cena montáže je individuálna a závisí od typu nábytku a jeho špecifických technických parametrov.

Interiérové doplnky – dekoračné služby

Interiérové doplnky dokážu zmeniť vzhľad celého priestoru a zvýrazniť jeho prednosti. Správnym výberom doplnkov, osvetlenia, dekoračných predmetov, ale aj umeleckými dielami alebo kvetinami dokážeme v byte alebo dome navodiť tú pravú atmosféru.

V dotvorení Vášho domova nezabúdame ani na podstatné detaily, ktoré robia interiér interiérom. Z nášho výberu odporučíme bytové doplnky, ktoré Váš interiér vhodne doladia.

Zaujala vás naša ponuka?

Využite kontaktné informácie, alebo nám napíšte správu pomocou formulára nižšie.
Prosíme vás, pred návštevou nášho showroomu si nezabudnite nasadiť ochranné rúško. Ďakujeme. Zobraziť všetky pokyny
Hello. Add your message here.