Naše služby - EKOINTERIER

Naše služby

KOMPLETNÝ INTERIÉR NA KĽÚČ

Interiér na kľúč ponúkame v troch rozličných balíkoch. Je len na vás, ktorý si vyberiete.

Architekt/interiérový dizajnér

Vytvoriť vkusný a jedinečný interiér nie je vôbec jednoduchá záležitosť tak, aby všetko malo svoje miesto, účel a príjemnú atmosféru. Nevytvára sa na jeden deň, ale na niekoľko rokov, preto je dôležité aby ste s ním boli maximálne spokojný.

Pri návrhoch pracujeme s grafickými programami, pomocou ktorých Vám navrhneme interiér. Vidíte ako bude vyzerať nový domov ešte v čase, kedy je možné zmeniť svoje predstavy a rozhodnutia. Dohodnite si termín s našim architektom, ktorý Vám pripraví projekt interiéru.

Inšpirujte sa článkami o interiérovom dizajne v našom blogu.

Profesionálne poradenstvo

Neviete sa rozhodnúť, aký štandard si vybrať do bytu alebo domu? Priamo v predajnom mieste na vás čaká náš interiérový architekt, ktorý vám poradí. Odporučí vám zároveň aké zmeny sa v rámci dispozícií priestorov dajú ešte urobiť. Rozsah zmien závisí od štádia výstavby a samozrejme projektu samotného.

V našich priestoroch sú k dispozícii vzorky interiérových prevedení. Môžete si tak skombinovať rôzne farebné prevedenia materiálov nábytkov, podlahových krytín či dverí.

Montáž

Nechajte montáž nábytku na profesionálov.

Váš nový nábytok Vám privezieme domov a odborne nainštalujeme. Montáž vykonávajú vyškolení pracovníci dlhoročnou praxou. Sú vybavení profesionálnym náradím a vďaka ich skúsenostiam bude montáž pre Vás bezstarostná. Na nami inštalovaný nábytok Vám samozrejme poskytneme záruku a zabezpečujeme aj pozáručný servis.

Cena montáže je individuálna a závisí od typu nábytku a jeho špecifických technických parametrov.

Interiérové doplnky – dekoračné služby

Interiérové doplnky dokážu zmeniť vzhľad celého priestoru a zvýrazniť jeho prednosti. Správnym výberom doplnkov, osvetlenia, dekoračných predmetov, ale aj umeleckými dielami alebo kvetinami dokážeme v byte alebo dome navodiť tú pravú atmosféru.

V dotvorení Vášho domova nezabúdame ani na podstatné detaily, ktoré robia interiér interiérom. Z nášho výberu odporučíme bytové doplnky, ktoré Váš interiér vhodne doladia.

Zaujala vás naša ponuka?

Využite kontaktné informácie, alebo nám napíšte správu pomocou formulára nižšie.