Kuchyňa NICE/PORTO - EKOINTERIER
Kuchyňa NICE/PORTO
Kuchyňa NICE/PORTO
Kuchyňa NICE/PORTO
Kuchyňa NICE/PORTO
Kuchyňa NICE/PORTO
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa NICE/PORTO

Tento kombinovaný model dokazuje, že výber dvoch modelov do jednej kuchyne môže byť výbornou voľbou aj pri klasických kuchyniach. Nielen v tých moderných, kde už ide dlhodobejší obľúbený trend.

 

PRÍJEMNÝ KONTRAST / Svetlá dyha champagne kartačovaná sa harmonicky prelína s dyhou arabica taktiež kartačovanou. Či už je použitá na obkladoch, dverách alebo alebo na ostrovčeku. Pre čistý vzhľad vrchných skriniek sme zvolili bez úchytkové prevedenie.

ÚCHYTKY / Aj na úchytkách záleží. Podčiarknu finálny vzhľad. Pozrite si profil dvierok a detailnejší pohľad na odtieň champagne.

ŠARM / Táto kuchyňa v sebe nezaprie pôvab a šarm. Romantické povahy sa do nej pravdepodobne zamilujú na prvý pohľad.  V podobných zostavách potom obzvlášť vyniknú skrine vysoké až po strop. Aj jedálny stôl nesie značku HANÁK.

INTERIÉROVÉ DVERE / V jedálni si všimnete aj našich interiérových dverí SPACE s nad svetlíkom alebo krásnej presklennej vitríny.

 

Zobrazené prevedenie: dyha arabica kartačovaná/dyha champagne kartačovaná.

Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálových prevedeniach.

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedení dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriach: dýha, lak, lamino, sklo a fólia s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.