Kuchyňa NICE/PORTO - EKOINTERIER
Kuchyňa NICE/PORTO
Kuchyňa NICE/PORTO
Kuchyňa NICE/PORTO
Kuchyňa NICE/PORTO
Kuchyňa NICE/PORTO
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa NICE/PORTO

Tento kombinovaný model dokazuje , že výber dvoch modelov do jednej kuchyne môže byť výbornou voľbou aj pri klasických kuchyniach. Nielen v tých moderných, kde už ide dlhodobejší obľúbený trend.

Interiérové dvere SPACE: v tejto kuchyni je ako dominantný model NICE s jemným rámčekom na dvierkach. Model PORTO má hladký, jemne štruktúrovaný profil dvierok. V jedálni si všimnete aj naších interierových dverí SPACE s nadsvetlíkom alebo krásnej presklennej vitríny.

Príjemný kontrast: svetlá dýha champagne kartáčovaná sa harmonicky prelína s dýhou arabica kartáčovanou, či už je použitá na obkladoch, dverách alebo alebo na ostrovčeku. Pre čistý vzhľad vrchných skriniek sme zvolili bezúchytkové prevedenie.

Úchytky: aj na úchytkých záleží. Podčiarknú finálny vzhľad. Pozrite si profil dvierok a detailnejší pohľad na odtieň champagne, ktorý je novinkou roku 2015.

Pôvab a šarm: táto kuchyňa v sebe nezaprie pôvab a šarm. Romantické povahy sa do nej pravdepodobne zamilujú na prvý pohľad.  V podobných zostavách potom obzvlášť vyniknú skrine vysoké až po strop. Aj jedálny stôl nesie značku HANÁK.

 

 

 

 

Zobrazené prevedenie: dyha arabica kartáčovaná/dyha champagne kartáčovaná. Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných prevedeniach. 

 

 

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.

Prosíme vás, pred návštevou nášho showroomu si nezabudnite nasadiť ochranné rúško. Ďakujeme. Zobraziť všetky pokyny
Hello. Add your message here.