Kuchyňa STYLE - EKOINTERIER
Kuchyňa STYLE
Kuchyňa STYLE
Kuchyňa STYLE
Kuchyňa STYLE
Kuchyňa STYLE
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa STYLE

Tento model je výbornou ukážkou, ako spojiť kuchynský nábytok s jedálňou a obývaciu izbu. Jednoduchá zostava, aj do menších priestorov, kde biela krásne rozsvetlí celý interiér.

Jednostranný lak: najobľúbenejším odtieňom je naďalej biela farba, ale v tomto roku bodujú aj naše novinky ako odtieň chamonix, mocca alebo napríklad tmavý antracit v kombinácií so svetlým laminom.

Kovanie: dnešné moderné kuchyne sa často navrhujú aj s kovaním, či už v horných alebo spodných skrinkách. Kovania otvárajú inak uzavreté bloky nábytku, čím mu prepožičiavajú určitú jemnosť a celkovo ho zútulňujú.

Vnútorné vybavenie: profil dvierok modelu STYLE je hladký a jednoduchý. Zvýrazňuje ho predovšetkým úchytka. Vynikne tak samotný materiál, či už lak alebo lamino, podľa voľby zákazníka. Existuje veľa šikovných pomocníkov, ktorý riadia a udržujú poriadok vo vnútri vašej kuchyne.

Legrabox: v naších novinkových modeloch sú inovované zásuvky LEGRABOX, ktoré majú nový elegantnejší dizajn, sú užšie pri bokoch, čím sa mierne zväčšuje úložný priestor a majú aj zvýšenú nosnosť až 70 kg, podľa šírky zásuvky.

 

 

 

 

Zobrazené prevedenie: lak biely – lesk / lamino chamonix. Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálových prevedeniach.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.

Prosíme vás, pred návštevou nášho showroomu si nezabudnite nasadiť ochranné rúško. Ďakujeme. Zobraziť všetky pokyny
Hello. Add your message here.