Kuchyňa STYLE - EKOINTERIER
Kuchyňa STYLE
Kuchyňa STYLE
Kuchyňa STYLE
Kuchyňa STYLE
Kuchyňa STYLE
NASPÄŤ DO KATEGÓRIE

Kuchyňa STYLE

Tento model je výbornou ukážkou, ako spojiť kuchynský nábytok s jedálňou a obývaciu izbu. Jednoduchá zostava, aj do menších priestorov, kde biela krásne rozsvetlí celý interiér.

 

JEDNOSTRANNÝ LAK / Najobľúbenejším odtieňom je naďalej biela farba, avšak bodujú aj odtiene ako chamonix, mocca alebo napríklad tmavý antracit v kombinácií so svetlým laminom.

KOVANIE / Dnešné moderné kuchyne sa často navrhujú aj s kovaním, či už v horných alebo spodných skrinkách. Kovania otvárajú inak uzavreté bloky nábytku, čím mu prepožičiavajú určitú jemnosť a celkovo ho zútulňujú.

VNÚTORNÉ VYBAVENIE / Profil dvierok modelu STYLE je hladký a jednoduchý. Zvýrazňuje ho predovšetkým úchytka. Vynikne tak samotný materiál, či už lak alebo lamino, podľa voľby zákazníka. Existuje veľa šikovných pomocníkov, ktorý riadia a udržujú poriadok vo vnútri vašej kuchyne.

BLUM / V našich modeloch sú inovované zásuvky LEGRABOX, ktoré majú nový elegantnejší dizajn, sú užšie pri bokoch, čím sa mierne zväčšuje úložný priestor a majú aj zvýšenú nosnosť až 70 kg, podľa šírky zásuvky.

 

Zobrazené prevedenie: lak biely – lesk / lamino chamonix.

Túto kuchyňu môžete mať v ďalších farebných a materiálových prevedeniach.

Ponúkame Vám viac než 1 500 typov prevedení dvierok a nekonečné kombinácie materiálov a farieb pri všetkých nábytkoch v 5 kategóriach: dýha, lak, lamino, sklo a fólia s množstvom povrchových úprav v lesku či v matnej úprave.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás.

Pozrite si, kde nás nájdete, alebo vyplňte kontaktný formulár a my Vás kontaktujeme.