Nadčasovo a útulne – ako vám interiérový dizajnér zjednoduší zariaďovanie vo vašej domácnosti?

Nadčasovo a útulne – ako vám interiérový dizajnér zjednoduší zariaďovanie vo vašej domácnosti?

Nadčasovo a útulne – ako vám interiérový dizajnér zjednoduší zariaďovanie vo vašej domácnosti?

Každý si zaslúži žiť v dokonalom priestore. Kvalita, funkčnosť a štýl sú podstatné aspekty plánovania interiéru na mieru. Zaslúžite si cítiť teplo domova a radosť vždy, keď sa po celom dni vrátite domov z práce. Aj preto je interiérový dizajnér dôležitou súčasťou na ceste k vášmu novému interiéru.

Aká je úloha interiérového dizajnéra?

Úloha dizajnéra začína už pri prvej návšteve  interiérového štúdia. Poskytne vám rady ohľadom dizajnu vášho interiéru. Interiérový dizajnér dbá na to, aby váš priestor bol funkčný, atraktívny a zvyčajne aj nadčasový. Jednoducho, aby spĺňal požiadavky vášho životného štýlu, ktorý vediete.

Je interiérový dizajnér len konzultantom?

Veľa klientov si myslí, že dizajnér je len konzultantom pre klientov. Opak je však pravdou. Interiérový dizajnér často ďalej komunikuje s dodávateľmi a ďalšími odborníkmi. Dokonca aj celý proces vytvorenie návrhu pozostáva z dôkladnej odbornej prípravy.

Okrem klasického návrhu celého priestoru vytvára náš dizajnér aj 2D a 3D vizualizácie. Dáva si naozaj veľmi záležať. Už je to len malý krôčik na vytvorenie vášho vysneného interiéru. Na vyžiadanie a za príplatok je možné vytvoriť aj foto-realistickú vizualizáciu.

Prečo záleží na výbere?

Nezabúdajte, že v prerobenej domácnosti budete bývať. Chcete teda, aby spĺňala požiadavky vášho životného štýlu, však? A rozhodne nielen to. Okrem funkčnosti je nevyhnutná i bezpečnosť. Voľba správneho dizajnéra má priamy vplyv na vašu celkovú pohodu, ktorú vo svojej domácnosti budete mať.

Dôležitý je i celkový vzhľad interiéru

Dizajnér pomocou umiestnenia nábytku, farebných paliet a iných funkčný prvkov vytvorí priestor vhodný pre vaše bývanie. Rovnako to bolo aj v prípade otvoreného priestoru so snehobielou kuchyňou. Kuchyňu sme realizovali pre mladú rodinu s deťmi. Klientka mala jasnú predstavu, ako dotvoriť otvorený interiér. Spoločne s dizajnérkou vytvorili snehovo-bielu kuchynskú linku, ktorá do priestoru vdychuje teplý pocit domova.

Ako prebiehal proces od vízie k realite?

 • klientka k nám prišla s návrhom,
 • pripravili sme návrh vizualizácie,
 • odsúhlasenie návrhu,
 • realizácia.

Ľahko (a aj rýchlo) sme vytvorili jednoduchý nadčasový interiér. Stačilo využiť prírodné zdroje, ako je napríklad drevodekor. Priestor veľmi pekne zútulnil a vdýchol celej kuchyni dušu.

Prečo povedať „áno“ a vybrať si Eko Interiér?

 • robíme 2D a 3D návrhy a vizualizácie interiéru podľa vašich predstáv,
 • využívame najkvalitnejšie materiály,
 • vieme skvelo zistiť vašu potrebu a vytvoriť tak návrh presne na mieru,
 • kuchyne aj interiéry realizujeme na mieru,
 • k akémukoľvek nábytku na mieru ponúkame aj v identickom prevedení interiérové dvere a podlahy.

  Zdieľajte s priateľmi